Barselona

Bir zamanlar İspanya’nın endüstri limanı olarak bilinen Barselona, şimdilerde dünyanın en stil ve kozmopolit şehirlerinden biri.

Talep Et

Bir zamanlar İspanya’nın endüstri limanı olarak bilinen Barselona, şimdilerde dünyanın en stil ve kozmopolit şehirlerinden biri. Bir diğer ismi Barrio Gotico olan eski şehirde, keşfedilecek çok şey var...

Mandarin Oriental Passeig de Gracia, 38-40

Passeig De Gracia üzerinde , merkezi bir şekilde konumlanan otel , şehrin bütün ilgi çekici noktalarına oldukça yakın. Klasik lüks ve stilin birleşimi olan Mandarin Oriental , çağdaş mimarisi ve şehrin en iyi spa larından birine sahip olması sebebi ile tavsiye edebileceğimiz otellerin başında. 

Majestic Hotel Rambla Catalunya, 104
90 yıllık bir tarihe sahip olan Majestic Hotel , Passeig De Gracia`nın tam ortasında Gaudi `nin şehri özel kılan mimari yapılarına yakın merkezi bir konumda. 

Hotel Arts Carrer De La Marina 19-21
Akdeniz `e özgü lüks ve dinamik şehir hayatına uygun olan bu otel , keyif veren bir dinginliğin , kültürel birleşmenin ve gastromonin ortak paylaşım alanı. Mükemmel hizmetin standart olduğu ve her misafirin kendini bir ailenin parçası gibi hissetmesi de cabası.

Grand Hotel Central 30, Via Layetana
1926 yılında inşa edilen tarihi ve zarif bir binada yer alan otel, şehir merkezinde olması nedeniyle birbirinden şık butik, restoran, kafe ve barlarla kuşatılmış durumda.

Enoteca Calle Marina, 19/21
Şef Paco Perez` in 2 Michelin yıldızlı  mutfağından çıkan ve yaratıcılıkla birleşen  fresh akdeniz `e özgü deniz ürünleri ve balık yemek için ideal. Restoranın ayrıca 500 çeşit şaraptan oluşan bir şarap mahzeni bulunmakta.  

Abac Carrer del Rec 79-89
Günümüzün klasikleşen mekanları arasında yer alma konusunda emin adımlarla ilerleyen 2 Michelin yıldızı ödüllü ABAC, modern bir çizgiye sahip. 

Tapas 24 Carrer de la Diputació 269
Geleneksel tapas kültürünü en kaliteli malzemeler ile birleştiren restoran , tipik bir  İspanyol barı  havasına sahip 

Daps Avda. Diagonal, 469
Barcelona için muhakkak denenmesi gereken cool ve özel , şehrin en yeni mekanlarından. Gastronomik bir atmosferi olan , avantgart tarzıyla fark yaratan ve güzel müziklere sahip bu mekanda , sadece yemek değil , iş çıkışı kokteylleri de denenmeye değer.

Botafumeiro Carrer de Gracia, 81

Deniz mahsülü denilince akla gelen yegane restoranlardan . Her zaman en taze ürünün bulunduğu, her köşede bir ünlü ile karşılaşabileceğiniz yüksek kalite hizmet. 

NUBA RESTAURANT-LOUNGE , C/ Doctor Fleming, 12-14

CDLC (CARPE DIEM) Restaurant and lounge , Paseo Maritimo 32

OPIUM MAR, Paseo Maritímo de la Barceloneta 34

THE SUTTON, Calle Tuset, 13

SHOKO, Paseo Maritimo Barceloneta, 36

ECLIPSE BAR- W HOTEL, Plaça de la rosa dels Vents, 1

Duke C. Duc de la Victoria, 12

The Room C. Duc de la Victoria, 5

El Corte Ingles Plaça Catalunya 14

Fresh the Lab C. Enric Granados, 94

Vinçon Passeig de Gràcia 96

Ici et La Plaça Santa Maria del Mar 2, Born

LA SAGRADA FAMILIA

LA BOQUERIA

BARCELONA CATHEDRAL

LA PEDRERA (CASA MILA)

MUSEU PICASSO

Facebook Twitter Linkedin Instagram


be Travel A.Ş logo
be Group projesidir
Copyright © 2017 be Travel


Mail Listemize Katılın!


Bize Ulaşın
0 212 310 15 55
info@betravel.com.tr