Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Etkinlik - 7 Kocalı Hürmüz

Geçtiğimiz sezondan itibaren kapalı gişe oynayan "7 Kocalı Hürmüz” Müzikali izleyicinin yoğun isteği üzerine yeni sezonda, 03 Kasım Cumartesi günü Tim Show Center’da perdelerini açmaya hazırlanıyor! Üstelik Be Travel'a özel %115 indirim ayrıcalığıyla!


Ekim 2017 ayında gerçekleşen prömiyerinin ardından büyük beğeni toplayan ve tüm sezon kapalı gişe oynayan ‘’7 Kocalı Hürmüz’’ müzikali yoğun istek üzerine 03 Kasım Cumartesi günü ilk gösterimiyle izleyicisiyle buluşuyor.

Yıllarca birçok önemli tiyatrocu tarafından sahnelenen ‘’7 Kocalı Hürmüz’’ müzikali usta tiyatrocu Müjdat Gezen yorumuyla yeniden sahnelendi. Başrollerini Birce Akalay, İlker Ayrık, Yonca Evcimik, Ercan Bostancıoğlu, Suzan Kardeş, Onur Dilber, Mehtap Ar, Arzu Okay, Can Bana, Aykut Taşkın, Barış Taşkın, Melih Çardak ve Cengiz Gezgin’in paylaştığı müzikal, büyük beğeni toplaması üzerine yeni sezonda da devam ediyor.

Dev kadrosu ve usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yorumuyla yeniden sahneye taşınan müzikalde, Atilla Özdemiroğlu’nun ünlü bestesi “Yalnız Kullar (Tanrım)” parçasının yanı sıra Sadık Şendil’in vasiyeti üzerine İstanbul türküleri de yer almaktadır.

Etkinlik Detayları


  • 03 Kasım 2018, Cumartesi 20:30

* Etkinlik bilet ücretlerine, 7 TL gönderim bedeli ilave edilecektir. 

%15 indirim