Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Etkinlik - Fazıl Say "Nâzım" Konseri

Fazıl Say “Nâzım” konseri ile TİM Show Center'da... Üstelik To be Travel'a Özel %10 İndirim Ayrıcalığı ile!


Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say'ın Nâzım Hikmet şiirlerini bestelediği ve Genco Erkal'ın anlatıcı olduğu “Nâzım”, sahne eseri olarak Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da izleyici ile buluşacak. 28 Mart 2018, Çarşamba akşamı saat 21:00'de gerçekleşecek konserde Say’a, usta tiyatrocu Genco Erkal ve güçlü yorumuyla solist Serenad Bağcan eşlik edecek. 

Daha önce koro ve orkestranın da yer aldığı oratoryo olarak izleyici ile buluşan “Nâzım”, bu kez oratoryodan farklı olarak, sahne eseri formunda Fazıl Say’ın eşsiz piyanosuyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak. 
 “Nâzım”, müzikal başarısının yanı sıra; teatral anlamda da izleyiciyi içine çekerek, şiirle müziğin görkemli bileşimini yansıtıyor.

Eser; kimi yerde usulca duyurulan lirik bir havayı, kimi yerde yüksek ses gürlüğüyle haykıran bir tok sözlülüğü içeriyor. Müzik, hem şiirlerin yoğun anlatım gücünü vurgulamayı üstlenmiş, hem de başlı başına duygusal yükselişi temsil ediyor.

Kategori

Bilet Fiyatı

İndirim Oranı

İndirimli Fiyat

1.Kategori

200 TL

%10

180 TL

2.Kategori

180 TL

%10

162 TL


Etkinlik Detayları


  • 28 Mart 2018, Çarşamba 21:00

* Etkinlik bilet ücretlerine, 7 TL gönderim bedeli ilave edilecektir. 

  • %10 İndirim