Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Otel Ayrıcalıkları

İndirimli
Kaya Palazzo Ski & Mountain

Kaya Palazzo Ski & Mountain Kartalkaya, Bolu

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası var Kartalkaya'da… Kaya Palazzo, be Travel'a Özel %10'dan Başlayan İndirimlerle Sizleri Bekliyor.

İndirimli
DorukKaya Ski & Mountain Resort

DorukKaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya, Bolu

Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri ve bugünün en popüleri olan DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında sonsuz bir deneyim sunar

İndirimli
Kaya Uludağ

Kaya Uludağ Uludağ, Bolu

Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ'da ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ kendine özgü odaları ve Lobby'siyle misafirlerini bekliyor.

La Sivoliere

La Sivoliere Courchevel

Courchevel’in fazla bilinmeyen incisi olan La Sivoliere, ambiyansı ile diğer otellerden farklı olduğunu ispatlıyor.

2 Rooms Hotel

2 Rooms Hotel Urla, İzmir

Dinginliğin içinde konforu bulacağınız bu iki odada, dikkatinizi dağıtacak tek şey doğanın kendisi olacak. Bu doğada uyanabilmeniz için sizleri Türkiye’nin en küçük oteli olan 2ROOMS Hotel’e davet ediyoruz.

Abant Köşk Oteli

Abant Köşk Oteli Abant, Bolu

En modern mimari teknikler ve standartlar kullanılarak,dekorasyon ve verilen hizmet kalitesi, en üst seviyede tutularak, misafirlerin beğenisine sunulmuş olan exclusive bir boutique otel...

Abant Palace

Abant Palace Abant, Bolu

Abant Palace Otelinde modern imkanlar ve ince bir zevk ile döşenmiş odalar standart oda, 2 engelli odası, 8 connection room, 2 balayı suiti, 26 suit ve 1 kral dairesi olmak üzere 165 odası ile hizmet vermekte

Ağaoğlu My Mountain Hotel

Ağaoğlu My Mountain Hotel Uludağ Oteller Bölgesi, Bursa

Uludağ 2. Bölge’de hizmet veren Agaoglu My Mountain Uludag bazı akşamlar canlı müzik etkinliği ile misafirlerine eğlence sunan Agaoglu My Mountain Uludag, çocuklu aileler için de güzel hizmetler sunuyor.

Aman Le Melezin

Aman Le Melezin Courchevel

Bellecote pistine hakim, deniz seviyesinden 1850 mt yükseklikte olan Le Melezin, Aman otellerinin farkını ortaya koyuyor.

Ambra Cortina Luxury & Fashion Boutique Hotel

Ambra Cortina Luxury & Fashion Boutique Hotel Cortina D’ Ampezzo

İtalya'nın Cortina d'Ampezzo kentindeki en gösterişli butik otelinin yeni düzenlemesinin keyfini çıkarın.

Anantara Angkor Resort & Spa

Anantara Angkor Resort & Spa Siem Reap

Ödüllü lüks bir otel olan Anantara Angkor Resort & Spa Kamboçya Kültür Köyü ve Angkor Tapınakları’nın yakınında bulunmakta…

Apartment Dianthus

Apartment Dianthus Zermatt

Zermatt şehir merkezinden 700 m mesafe de olan Wiesti ‘de bulunan Apartment Dianthus, konuklarına nitelikli hizmet ve birçok olanak sunuyor.