Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Otel Ayrıcalıkları - Yurt Dışı Kayak Tatili Otel Önerileri

Carlton Hotel

Carlton Hotel St Moritz

St. Moritz Gölü ve İsviçre Alpleri manzaralı güzel bir konuma sahip Carlton Hotel, 1913 yılında klasik tarzda inşa edilmiştir.

Cervo Mountain Boutique Resort

Cervo Mountain Boutique Resort Zermatt

Dış mimari olarak ahşap bir yapı olan Cervo Mountain Boutique Resort,  Zermatt’ın yüksek yamaçlarından birinde konumlanmış ve İsviçre Alplerinin en ikonik otellerinden birisi.

Chalet D'Adrien

Chalet D'Adrien Verbier

Spa alanı ve dağ manzaralı yüzme havuzu bulunan Chalet d'Adrien, Verbier'de Savoleyres teleferiğine sadece 30 metre mesafede yer almaktadır.

Chetzeron

Chetzeron Crans-Montana

Eski bir telesiyej istasyonu ve restorandan,  otele dönüştürülen “Chetzeron”, Crans Montana dağlarının en yüksek tepesinde bulunuyor.

Four Seasons Vail Hotel & Ski Resort

Four Seasons Vail Hotel & Ski Resort Colorado

Vail’i tek bir kelimeyle sınırlamak imkansız... Colorado Rockies ‘in 11 km’lik ve 193 ayrı Alpin pistinin üzerine konumlanmış yapısı, Tyrol tarzı köyünün içindeki ufacık butikleri ile oldukça sıra dışı…

Four Seasons Whistler Hotel & Ski Resort

Four Seasons Whistler Hotel & Ski Resort Whistler

Çok geniş bir arazi üzerinde kurulu ve buzul zirveleri olan, fakat bir o kadar da Avrupalı bir kasaba da Alp havası taşıyan Whistler;  tüm yıl boyunca maceranın, alışverişin ve unutulmaz anların sahibi.

Giardino Mountain

Giardino Mountain St Moritz

Giardino Mountain’in İsviçre Alplerinin küçük bir köyü olan Champfer ‘de ve St. Moritz’den sadece beş dakika mesafede bulunması oteli farklı kılan özelliklerden…

Hotel Barriere Les Neiges

Hotel Barriere Les Neiges Courchevel

Kapısına kadar kayakla ulaşabileceğiniz Hôtel Barrière Les Neiges Courchevel, Courchevel’de hizmet vermektedir. Tesiste kayak okulu mevcuttur. Dağ manzaralı otelde güneşlenme terası vardır.

Huus Gstaad

Huus Gstaad Gstaad

Görkemli İsviçre Alplerinin ortasında ve çevresi doğal güzellikler ile kaplı, 136 odalı Huus Gstaad doğuyor, yükseliyor ve tekrar hayal ediliyor.

Kempinski Grand Hotel Des Bains

Kempinski Grand Hotel Des Bains St Moritz

Kempinski Grand Hotel Des Bains’de mükemmel misafirperverliği keşfedin! Klasik Kempinski kalitesi  ile harmanlanmış modern dokunuşlar sunar

La Sivoliere

La Sivoliere Courchevel

Courchevel’in fazla bilinmeyen incisi olan La Sivoliere, ambiyansı ile diğer otellerden farklı olduğunu ispatlıyor.

Le Cheval Blanc

Le Cheval Blanc Courchevel

Fransız Alplerinin kalbinde bulunan Jardin Alpin’de bulunan Cheval Blanc davetkar ve samimi yapısıyla siz misafirlerini ağırlıyor.