Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Etkinlik Ayrıcalıkları

%10 İndirim
Fazıl Say "Nâzım" Konseri

Fazıl Say "Nâzım" Konseri TİM Show Center, İstanbul

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say'ın Nâzım Hikmet şiirlerini bestelediği ve Genco Erkal'ın anlatıcı olduğu “Nâzım”, sahne eseri olarak Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da izleyici ile buluşacak.

%10 İndirim
Emel Sayın

Emel Sayın TİM Show Center, İstanbul

Türk Sanat Müziğinin Dev İsmi Emel Sayın 24 Şubat Cumartesi 21:00'da sevenleri ile buluşacak...

Arzu Tramvayı

Arzu Tramvayı Ankara, İstanbul

Dünya klasiğinin biletleri satışta! 75 yıl önce Tennessee Williams tarafından yazılan ve tiyatro için bir dönüm noktası olarak kabul edilen Arzu Tramvayı, izleyicisiyle buluşuyor.

Lady Gaga World Tour

Lady Gaga World Tour WORLD WIDE

Joanne World Tour, Amerikalı şarkıcı Lady Gaga'nın beşinci stüdyo albümü Joanne'in tanıtımı için düzenlenen solo turnesi

Leonardo Da Vinci Expo : Dahi İstanbul'da

Leonardo Da Vinci Expo : Dahi İstanbul'da UNIQ MÜZE, İstanbul

Dünyanın en büyük ve en kapsamlı Leonardo Da Vinci sergisi ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’, UNIQ İstanbul’daki UNIQ Müze’de açılıyor.

Venedik Karnavalı

Venedik Karnavalı Venedik

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki muhteşem yüzen şehir; yüzyıllardır Venedik’i renklendiren karnaval heyecanı ile sizlerle..

Tolga Çevik TOLGSHOW

Tolga Çevik TOLGSHOW İstanbul

‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor.

Kış Olimpiyatları 2018

Kış Olimpiyatları 2018 Pyeongchang

2018 Kış Olimpiyatları veya resmî adıyla XXIII Olympic Winter Games, 9 ila 25 Şubat 2018 tarihleri arasında Pyeongchang, Güney Kore'de yapılması planlanan çok sporlu etkinliktir.

Joseph K.

Joseph K. Ankara, İstanbul

Kafka’nın “Dava”sı, yeniden görülmek üzere modern hayatın labirentlerine geri dönüyor.

Blue Man Group

Blue Man Group Zorlu PSM, İstanbul

İsmini ekibin bizzat yaratıp bir kimlik olarak büründüğü mavi karakterden alan ve sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, BKM işbirliğiyle 13 - 25 Şubat arasında 16 performansla Zorlu PSM'de olacak!

Sertab'ın Müzkali

Sertab'ın Müzkali UNIQ Istanbul, İstanbul

İstanbul’un en önemli kültür sanat merkezlerinden UNIQ İstanbul, sanatseverleri ‘Sertab’ın Müzikali’ ile zaman yolculuğuna çıkarıyor. 

Jehan Barbur

Jehan Barbur Jehan Barbur Performans Sahnesi, İstanbul

Dingin vokali, hikayesi bol şarkılarıyla Türkiye’nin en başarılı caz vokallerinden Jehan Barbur, 24 Şubat'ta Sanat Performance Sahnesi'nde...