Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Etkinlik Ayrıcalıkları

Erken Rez.
Tomorrowland 2019

Tomorrowland 2019 Boom

Anı yaşa, yarını sev, sonsuza dek birleş!

Kaç Baba Kaç

Kaç Baba Kaç KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi / Kadıköy H.E.M, İstanbul

Komedi oyunlarının dahi yazarı Ray Cooney’in ustalık eseri olan “Kaç Baba Kaç” Epizot Görsel Sanatlar ve Tiyatro Sevi ortak prodüksiyonuyla 2. Sezonunda da sahnelenmeye devam ediyor.

Rus Avangardı:  Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek

Rus Avangardı: Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek Sakıp Sabancı Müzesi, İstanbul

Sakıp Sabancı Müzesi, Sabancı Holding’in katkılarıyla 18 Ekim 2018’de ziyarete açılan ve 1 Nisan 2019’a kadar devam edecek olan “Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek” sergisi kapsamında konferans serisine ev sahipliği yapıyor

Motobike İstanbul 2019

Motobike İstanbul 2019 İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul

Gidilecek çok yol, birlikte görülecek çok şey var. Bu yıl 11. kez düzenlenecek Motobike Istanbul, 21-24 Şubat 2019’da İstanbul Fuar Merkezi'nde motosiklet ve bisiklet tutkunlarıyla en yeniyi buluşturmaya hazırlanıyor.

Dislokasyon

Dislokasyon Akbank Sanat, İstanbul

DisLokasyon, anın estetiği üzerine kuruluses derlemesi ile birçok farklı anlam katmanında değerlendirilebilir. İddialı bir beden kullanımı ile saf ve eklektik olan bu performans herkesin deneyimleyebileceği bir ‘roller coaster’ yolculuğu

Devrim Neval ve Harika İnsanlar

Devrim Neval ve Harika İnsanlar Profilo KM Küçük Salon, İstanbul

Profilo KM Küçük Salon'da 27 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek Bale - Dans etkinliği olan "Devrim Neval ve Harika İnsanlar 25. Gypsy Gecesine özel Flemenko ve Roman Dans gösterisiyle izleyici karşısında olacak.