Etkinlik Ayrıcalıkları - Yurt İçi

%10 İndirim
7 Kocalı Hürmüz

7 Kocalı Hürmüz İstanbul

“7 Kocalı Hürmüz” müzikali, iddialı kadrosu ve usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yorumuyla yeniden sahneye taşınıyor. Üstelik Be Travel’a özel %10 indirim ayrıcalığıyla!

%10 İndirim
Los Vivancos

Los Vivancos TİM Show Center, İstanbul

'7 Hermanos' ve 'Aeternum' ile izleyicileri masalsı yolculuklara çıkaran Los Vivancos, 'Born to Dance' gösterisi ile 16 Aralık Cumartesi akşamı saat 21:00’de yeniden TİM Show Center sahnesinde seyirciyle buluşacak.

Raffles Brunch

Raffles Brunch Raffles Hotel, İstanbul

Haftanın en sevdiğiniz gününe Raffles İstanbul'da leziz bir brunch büfesi ile başlayın. Rocca'nın çağdaş Türk kahvaltısı seçeneklerinden Executive Şef'in özel sunumlarına kadar Raffles'ın en iddialı yiyecekleri bir arada.

Şafakta Buluş Benimle

Şafakta Buluş Benimle Dot Kanyon, İstanbul

Robyn ve Helen korkunç bir tekne kazasının ardından kendilerini ana karadan kopmuş bir kum adasında bulurlar. Robyn kazanın şokuyla mücadele ederken, Helen hayatta kalmanın coşkusunu yaşamaktadır.

Cihan Ünal - Can Gürzap Sanat

Cihan Ünal - Can Gürzap Sanat Artısahne Mecidiyeköy, İstanbul

Satın alınan bir sanat eseriyle sorgulanan bir dostluk hikayesi. Entelektüel tartışmaların satır arasına gizlenmiş bir hesaplaşma.

Carla Bruni

Carla Bruni Zorlu PSM, İstanbul

Carla Bruni,"French Touch"albümünün tanıtım turnesi kapsamında ilk defa İstanbul'da! 13 Aralık'ta Zorlu PSM'de  gerçekleşecek geceyi heyecanla bekliyoruz.

Mix Festival

Mix Festival Zorlu PSM, İstanbul

Mix Festival’da sahne alacak müzisyenleri saymakla bitiremeyiz. Fatboy slim, Modestep, Electro Deluxe ve daha fazlası.

Oh Wonder

Oh Wonder Garaj İstanbul, İstanbul

Josephine Vander Gucht ve Anthony West’ten oluşan İngiliz indie pop fenomeni Oh Wonder, her kıtaya ulaşan dev dünya turnesi kapsamında 15 Aralık’ta ilk Türkiye konseri için Garaj’da!

Yıllanmış Festival

Yıllanmış Festival Grand Pera, İstanbul

Asırlardır eskimeyen ve yıllandıkça değeri artan eşsiz lezzetleri, keyifli melodilerle taçlandırmak için Yıllanmış Festival’de buluşalım.

Liima

Liima Garaj İstanbul, İstanbul

Efterklang ve Tatu Rönkkö’nün Nordik elektronik müzik harikası Liima, 29 Aralık’taki Garaj konseriyle yeni yıl hediyeni erkenden verecek!