Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Etkinlik Ayrıcalıkları - Yurt İçi

Arzu Tramvayı

Arzu Tramvayı Ankara, İstanbul

Dünya klasiğinin biletleri satışta! 75 yıl önce Tennessee Williams tarafından yazılan ve tiyatro için bir dönüm noktası olarak kabul edilen Arzu Tramvayı, izleyicisiyle buluşuyor.

Leonardo Da Vinci Expo : Dahi İstanbul'da

Leonardo Da Vinci Expo : Dahi İstanbul'da UNIQ MÜZE, İstanbul

Dünyanın en büyük ve en kapsamlı Leonardo Da Vinci sergisi ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’, UNIQ İstanbul’daki UNIQ Müze’de açılıyor.

Tolga Çevik TOLGSHOW

Tolga Çevik TOLGSHOW İstanbul

‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor.

Joseph K.

Joseph K. Ankara, İstanbul

Kafka’nın “Dava”sı, yeniden görülmek üzere modern hayatın labirentlerine geri dönüyor.

Blue Man Group

Blue Man Group Zorlu PSM, İstanbul

İsmini ekibin bizzat yaratıp bir kimlik olarak büründüğü mavi karakterden alan ve sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, BKM işbirliğiyle 13 - 25 Şubat arasında 16 performansla Zorlu PSM'de olacak!

Sertab'ın Müzkali

Sertab'ın Müzkali UNIQ Istanbul, İstanbul

İstanbul’un en önemli kültür sanat merkezlerinden UNIQ İstanbul, sanatseverleri ‘Sertab’ın Müzikali’ ile zaman yolculuğuna çıkarıyor. 

Jehan Barbur

Jehan Barbur Jehan Barbur Performans Sahnesi, İstanbul

Dingin vokali, hikayesi bol şarkılarıyla Türkiye’nin en başarılı caz vokallerinden Jehan Barbur, 24 Şubat'ta Sanat Performance Sahnesi'nde...