Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

To be Travel Hakkında

To be Travel olarak, Dünya'ya Açılan kişiye Özel Pasaportunuza Hoşgeldiniz

"Bu dünyada yaşayan hiç kimse birbirine benzemez, her insanın başparmaklarının bile farklı olduğu şu dünyada, seyahat taleplerinizin de aynı olmasını bekleyemeyiz." To be Travel olarak bu düşünceyle yola çıktığımız için; son 13 senedir sektöründe lider, lüks seyahat ve concierge firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sizler için kişiye özel; dünyanın her yerine seyahat planlamaları organize eden, konusunda uzman ekibimiz ile dünyanın en iyi otellerinde, villalarında ve dinlenme noktalarında konaklama ayrıcalıkları, tatil planlamaları, özel jet- helikopter kiralamaları vb. hizmetler sunmaktayız. Dilediğiniz ve aklınızdan geçen her ne varsa, onu sizler için gerçeğe dönüştürmek en büyük hedefimiz.

2004 yılında kurulan To be Travel, Be Group bünyesinde seyahat danışmanlığı sağlayan A grup bir seyahat acentasıdır.

To be Travel'a ek olarak Be Quintessentially, Be Group bünyesinde seyahat danışmanlığına ek olarak 'yaşam tarzı yönetim' hizmeti de sunmaktadır. Dünya'nın bir numaralı 'concierge' şirketi olan Quintessentially'nin Türkiye temsilcisidir ve sadece üyelerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezi 7 gün, 24 saat, 365 gün açık olup, global bazda 62 ofise ve konusunda uzman 1500'den fazla çalışana sahiptir

To be Travel olarak; 2004 yılında Garanti Bankası'nın Shop&Miles ve &club, 2006 yılında American Express ve 2009 yılında The Centurion Card üyelerine seyahat ve concierge hizmetleri vermeye başladık. Hizmet süreci Miles&Smiles, American Express, The Centurion Card olarak devam etti ve Eylül 2012'de Bonus ve Flexi kredi kartlarına seyahat hizmeti vermeye başladı.

Diğer hizmet verilen diğer bazı kuruluşlar ise; Avea Prime, TEB Yıldız Özel Bankacılık, Royce Rolls, Mercedes, Ferrari, Idablu Hotel, MasterCard Seyahat ve Concierge hizmetleri, Ing Ozel Bankacılık, Ritz Carlton Hotel Istanbul, Chanel...

Lüks seyahat denildiği zaman aklınıza gelen her şeyi yapabilmekteyiz. Her koşulda; aile seyahatinizi de planlamak istediğinizde, balayı planınızı da yapmak istediğinizde, macera dolu ve hayallerinizin ötesinde de bir tatil planı da yapmak istediğinizde uzman seyahat danışmanlarımız sizlere memnuniyetle yardımcı olup, öneriler sunacak ve hayatınızdaki tüm boşlukları dolduracaklar.

Neden olmayalım ki? Önceliğimiz sizlersiniz. Sizin istekleriniz ve talepleriniz. Sizleri dünya çevresinde bir yolculuğa çıkararak, lüks konaklamalar, exclusive avantajlar ve VIP deneyimler sunuyoruz.

Ayrıca; Be Group'un veritabanında kayıtlı, hizmet verdiği 450.000 kişilik bir datamız bulunmakta. Kendi yazılımı olan CRM sistemi aracılığıyla hizmet verilen müşteri kitlesini daha yakından tanıma ve analizler aracılığıyla müşteri sadakatini arttırmaya yönelik hizmetlerimiz bulunuyor...

Ek olarak;

  • • 7/24, 365 gün tek bir çağrı merkezinden hizmet verilmesi
  • • Global bazda 65 adet fiziksel ofis ve geniş tedarikçi ağı
  • • Proje özelinde dedike iş geliştirme ve editoryal ekip
  • • Quintessentially'nin sağladığı uluslararası network ve 5 ayrı kıtadan gönderilen e-bültenler
  • • Aynı bünyede bulunan To be Travel aracılığı sayesinde seyahat taleplerinde özel fiyatlar, ayrıcalıklar
  • • Aynı bünyede bulunan be Event departmanı ile kişiye/kuruma özel parti; doğum günü, yıldönümü, özel tur etkinlikleri
  • • Projeye özel tanımlanan, hizmet hattı numarası, karşılama anonsu ve kişisel asistan ve imzalar
  • • Yaşam stilinde ayrıcalık ve farklılıklar isteyen bireylerle aynı dili konuşabilen deneyimli operasyon ekibi

Neredeyiz?

Her yerde. Dünya çapında 65 adet fiziksel ofis ve geniş tedarikçi ağımız ile, 196 ülkeyi kapsayacak şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca seyahat danışmanlarımızın dünyanın her bir köşesine yönelik olarak sizlere özel önerileri, yerel bilgileri ile ulaşması en zor destinasyonlar bile sizler için birer keyif olacak.

Kime yardımcı oluyoruz?

Size. Sadece aile seyahat planlaması da yapmak isteseniz, balayınızı da organize etmek isteseniz, iş ortağınızın doğum günü partisini de organize etmek isteseniz, romantik bir kaçamak da yapmak isteseniz, firmanıza özel kurumsal bir etkinlik organizasyonu düzenlemek istediğinizde de ya da tek başınıza macera dolu bir seyahat planlamak isteseniz de sizlere keyifle ve memnuniyetle yardımcı olabilmekteyiz. Hayatınızın her dakikasını özel kılabilecek yolculuklar organize etmek, bizlerin görevi!

Avantajlı Fiyatlar

Tüm yurt içi - yurt dışı seyahat ve concierge taleplerinize özel indirimli ve avantajlı fiyatlara To be Travel'ı arayarak ulaşabilirsiniz.

7/24 Destek

Tüm seyahat ve concierge taleplerinize yönelik olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

Uzman Seyahat Ekibi

Her biri konusunda uzman, deneyimli ekibimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır.