Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Six Senses Kaplankaya'da %20 İndirim

Kampanya Detayları (Bu kampanyanın geçerlilik süresi dolmuştur.)


Travel and Leisure tarafından dünyanın en iyi otel markası seçilen Six Senses'ın Türkiye'deki ilk oteli Six Senses Kaplankaya, büyüleyici ortamının sunduğu tüm avantajları kullanarak hem aktif hem de sakince oturup dinlenmeyi tercih eden misafirlere hitap ediyor. Her biri Ege Denizi'nin eşsiz manzarasına hakim modern ve şık bir sadelik içinde doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan misafir odaları ve villalar sizlere unutulmaz bir tatil vadediyor.

3 adet özel plajı, 3 adet havuzu, 7 km uzunluğunda bir sahil alanı bulunan Six Senses Kaplankaya 10.000 m² özel spa ve fitness merkeziyle beraber Avrupa'nın en büyük spasına sahip. Heyecan verici fitness dersleri ve dış mekan aktiviteleri ile tatilinizi daha da anlamlı kılacağınız, uluslararası üne sahip iyi eğitimli ve deneyimli profesyonel ekip, dileyen misafirlere sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanıp daha güçlü bir vücut sistemi ile stresten uzak bir yaşam sürebilmeleri konusunda yardımcı oluyor. Akdeniz mutfağından esinlenilmiş 3 adet restoranı her zaman taze, modern ve yaratıcı alternatifler sunuyor Ayrıca çocukların çok keyifli vakit geçirebileceği çocuk kulübü tesisin aile plajında yer alıyor.

Be Travel’a özel ayrıcalıklarınız;

  • Tüm oda konaklamalarında %20 indirim,
  • Ridge oda kategorisinden Seaview Superior odaya garantili upgrade,
  • Dünyaca ünlü Six Senses Spa’da %20 indirim,
  • 5 gece ve üzeri konaklamalarda ise 1 ücretsiz akşam yemeği (alkolsüz)

Şartlar ve koşullar


  • 30 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirilen ve 31 Ekim’e kadar yapılacak konaklamalarda geçerlidir.
  • Şartlar ve koşullar geçerli olup müsaitlikler değişime açıktır.