Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yurt İçi Kayak Otellerinde %10 İndirime Ek Size Özel %5 Hediye Çeki Fırsatı!

Kampanya Detayları (Bu kampanyanın geçerlilik süresi dolmuştur.)


Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Dorukkaya Ski & Mountain Resort ve Kaya Uludağ otellerine yapacağınız rezervasyonlar için %10 indirime ilave olarak to Be Travel ile planlayacağınız seyahatlerinizde kullanmak üzere %5 hediye çeki fırsatı.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Lüks butik dağ oteli konseptiyle Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış tatili anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor. Türkiye'nin en popüler kayak merkezi Kartalkaya'da yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası sunuyor.5 milyon metrekareye sahip pist alanı, Türkiye'de ilk kez kullanılan Leitner markalı önden korumalı lifti, farklı zorluk derecelerinde 11 pisti, ve toplamda 7 lifti ile Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, misafirlerine direkt olarak telesiyejlere ulaşım imkanı veren mimarisi ile de çok farklı.

TALEP ET


DorukKaya Ski & Mountain Resort

Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri ve bugünün en popüleri olan DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında, sonsuz beyazlığın ortasında renkli, çılgın eğlenceler ve sınırsız heyecanlar sunan, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezidir. Bolu Kartalkaya’daki konumu itibariyle İstanbul ve Ankara’dan kısa sürede ve kolaylıkla ulaşılabilen DorukKaya Ski & Mountain Resort, kış sporları keyfini güvenceye alan kar makineleriyle mükemmel bir kış tatili merkezidir. Türkiye’nin en iyi kayak pistlerinin bulunduğu bir alan üzerinde yer alan ve 2019-2020 sezonuna yenilenmiş yüzüyle girecek olan DorukKaya Ski & Mountain Resort, projesi Avusturyalı mühendisler tarafından yapılan Türkiye’nin ilk snowpark tesisleri ile kayak ve snowboard tutkunları için vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.

TALEP ET
 

Kaya Uludağ

Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ'da ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ kendine özgü odaları ve lobisiyle misafirlerini bekliyor. İstanbul'a olan mesafesi ile kolay ulaşım avantajı sağlayan Kaya Uludağ, kayak ve Snowboard'un yanı sıra etkinlik ve konser aktiviteleriyle kış tatilinin en eğlenceli merkezlerinden. Ayrıca Kaya Uludağ, her şey dahil sistemi avantajı ile de tercih edilen bir tesistir.

TALEP ET


Şartlar ve koşullar


  • 31 Ocak 2020 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz 26 Aralık – 01 Mart tarihlerini kapsayan konaklamalar için geçerlidir.
  • to Be Travel önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.
  • Hediye çeklerinin 07 Ocak 2020 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.
  • Farklı promosyonlar ile birleştirilemez.