Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yarışmaya Katıl, Sevdiğini Sürprizinle Şaşırt!

Kampanya Detayları (Bu kampanyanın geçerlilik süresi dolmuştur.)


Ne güzeldir sevdiğinle keşfetmek, farklı maceralara atılmak ve her şeyden sıyrılıp o anın huzurunu içinde hissetmek. Biliyoruz ki sevgililer günü sadece 14 Şubat'tan ibaret değil. Onunla romantizmini her daim canlı tutmalısın! İşte güzel bir fırsat! Sosyal medya hesaplarımızda başlattığımız yarışmaya katılarak Six Senses Kaplankaya Bodrum'da en az 1 Gece konaklamalarda, 1 Gece hediye kazanma şansı yakala! #bemylove

Yarışmaya Nasıl Katılırım?

  • Sosyal medya hesaplarımızı takip et,
  • Sevdiğini etiketleyerek ona güzel bir mesaj bırak.
  • Her yarışmacının tek bir yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

Ödül

2 çifte, 2019'da Hotel and Lodge Magazine France tarafından dünyanın en iyi resort oteli, 2017 ve 2018 yıllarında Travel + Leisure tarafından dünyanın en iyi otel grubu seçilen Six Senses'ın en heyecan verici oteli olan Six Senses Kaplankaya Bodrum'da en az 1 Gece konaklamalarda, 1 Gece hediye kazanma şansı yakala! 

Şans ve romantizm senden yana olsun!


Şartlar ve koşullar


Yarışma Ne Zaman Sona Eriyor?
Yarışmamız 28.02.2020'de sona erecektir. 2 asil, 2 yedek kazanan belirlenecek olup 03.03.2020 tarihinde kazanan çiftler sosyal medya hesabından açıklanacaktır.