+902123101555 0212 310 1555
info@betravel.com.tr 0530 408 09 64
info@betravel.com.tr info@betravel.com.tr
 
Uçak Kış Dosyası 5N1K İLETİŞİM
HOTLIST - ŞUBAT 2020
SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL
İNCELE
En kısa ay olsa da Şubat, en çok sürprizlerle dolu olandır her zaman… Kar yağacak mı diye meraklar içinde bıraktırır bazen, bir yandan da kışın son ayıdır ya bahar olur bazı günleri.
Her yanından kalpler fışkırır, kırmızı olur bazen de pembe... Romantiktir, içinde aşka adanmış gün yüzünden…
Hediyeler düşünülür, özel akşam yemekleri planlanır, bir çok sürprizler getirir akla sevdiklerimiz daha da mutlu olsunlar diye..
Bizler de bu sevgi dolu ay için farklı neler yapabilirsiniz, dünyada neler oluyor, seyahat ederken farklı nereleri aklınıza getirebiliriz diye düşündük.
Sevgililer Günü için ayrı ve pratik bir alternatif dosya zaten sunduk. Bizden haberleri takip etmeye devam etmenizi öneririz. 😊 Hediye önerilerinden, restoran seçeneklerine, sürpriz seyahatlerden, etkinlik seçeneklerine bir çok konuyu siz ve sevgiliniz, zamanı yakalayıp tadını çıkarın diye hazırlanmış olacak..
Ayrıca bu ay farklı şehirler için küçük pratik bilgileri hap olarak verirken, bir sonraki ay yurtiçi seyahat planlarınıza Antakya’yı, yurtdışı seyahat seçeneklerinize Tel Aviv’i eklemeniz için farklı görseller, yazılar, otel ve program önerileri paylaşacağız.
Sıcacık bir Şubat’ın kalbini ısıtmasını dileriz...
to Be Travel Yaşam ve Seyahat Ekibi
Etkinlik Takvimi
Amadeus
UNIQ Hall, İstanbul
18 Mart 2020'ye kadar
İzmir'in Kızları
UNIQ Hall, İstanbul
22-23 Şubat 2020
Tindersticks
İş Kuleleri Salon, İstanbul
15 Şubat 2020
İsimsiz
IKSV, İstanbul
Mart 2020'ye kadar
TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
to Be Travel Hakkında
Global iş ortağımız dünyanın bir numaralı yaşam tarzı şirketi olan Quintessentially gücü ile, konularında uzman seyahat ekibi; kişiye özel tatil planları, hayalleri gerçeğe dönüştüren maceralar, özel jet, uçak bileti,concierge servisleri ya da villa kiralama gibi lüks seyahatin akla gelebilecek tüm unsurlarını kesintisiz 7 gün 24 saat ve üst düzey hizmet perspektifiyle müşterilerine sunmaktadır
Bize Ulaşın
0212 310 1555
info@betravel.com.tr
www.betravel.com.tr