Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Otel Detay

Beyaz kumlu bir plajla çevrili olan The Laguna'da 7 adet büyük lagün havuzu ve Hint Okyanusu'nun muhteşem manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz. Peyzajlı tropik bahçelerin ortasında yer alan tesis, geniş konaklama birimleri ve günün her saati çağrı üzerine uşak hizmeti sunmaktadır.

The Laguna'nın oda ve villalarında ahşap mobilyalar ile zeminler vardır. Bu balkonlu konaklama birimleri klima ve DVD oynatıcılı düz ekran TV ile donatılmıştır. Güler yüzlü konsiyerj personeli uçurtma, kumdan heykel ve su sporları gibi çeşitli eğlence aktiviteleri düzenleyebilir. Lagoon spa da bir dizi güzellik uygulamasından yararlanabilirsiniz.

İki küçük ada Nusa Bagu ve Nusa Peninsula'ya plajdan doğrudan ulaşılabilir. Bali Collection Alışveriş Galerisi sadece 5 dakikalık ve popüler Uluwatu Tapınağı 20 dakikalık sürüş mesafesindedir. Bali Uluslararası Havaalanı arabayla 20 dakika uzaklıktadır. Pan-Asya ve Batı lezzetleri servis eden Banyubiru'da günün her saati yemek yiyebilirsiniz. Sahildeki Arwana Restaurant'ta taze deniz ürünlerinden tadabilirsiniz. Havuz kenarındaki Kul Kul Bar, Cascade Bar ya da Sapphire Lagoon Bar'da özel kokteyllerin ve hafif atıştırmalıkların keyfine varabilirsiniz.

  • Dört gece konaklama üç gece ödeme imkanları
  • 100 USD lik konaklama boyunca geçerli spa kredisi
  • Konaklama süresi boyunca geçerli iki kişilik ücretsiz kahvaltı
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Müsaitlik doğrultusunda bir üst kategoriye upgrade
  • Müsaitlik doğrultusunda geç check out