Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Şehir Rehberleri

Amsterdam

AmsterdamHollanda

Sokak festivalleri, konserleri, kültürel etkinlikleri, geleneksel anlayıştan uzak yaşam tarzıyla, tam anlamıyla yaşayan ve ilham veren bir kent Amsterdam...

Bangkok

BangkokTayland

Birçok filmin çekildiği bu şehir gerek yaşam tarzı gerekse doğal güzellikleriyle görülmeye değer...

Barselona

Barselonaİspanya

Bir zamanlar İspanya’nın endüstri limanı olarak bilinen Barselona, şimdilerde dünyanın en stil ve kozmopolit şehirlerinden biri.

Berlin

BerlinAlmanya

Avrupa'nın en geniş başkenti olan; kendi geçmişini unutturmak adına küllerinden doğan Berlin renkli, modern ve metropolitan yaşantısı ile ön plana çıkıyor.

Cape Town

Cape TownGüney Afrika

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg'den sonra gelen en popüler ikinci kenti. Şehri özel kılan bir limanı ve masa şeklinde bulunan dağı ile oldukça göz alıcı

Londra

Londraİngiltere

Dünyanın en metropol şehirlerinden biri olan Londra; sanat, ticaret, sağlık, moda, medya, profosyonel hizmetler, araştırma ve geliştirme, turizm ve medya alanında gözbebeği bir megakent

Madrid

Madridİspanya

Hiçbir mevsim aşırı soğuklara maruz kalmayan Madrid, gez gez bitiremeyeceğiniz tarihi yapıları ve alışveriş yapmaya doyamayacağınız binlerce mağazasıyla size unutulmaz bir deneyim yaşatmayı garanti ediyor.

Mikonos

MikonosYunanistan

Ege Denizi'ndeki en hareketli gece hayatının yaşandığı Hora kasabası adıyla da bilinen Mikonos, yaz sezonu boyunca kozmopolit bir kalabalığı ağırlamanın keyfini sürüyor.