Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yılbaşı Hediye Önerilerimiz

Yılbaşı Hediye Önerilerimiz

Yılbaşının en sevdiğimiz yönü, bizleri etkileyen ışıl ışıl sokaklar ve vitrinler. Sanki tüm kent bir masal diyarına dönüşmekte… Bu yılbaşında ailenize, arkadaşlarınıza, sevgilinize almanız için önermiş olduğumuz hediyelere bir göz atın isterseniz :)

PİCAMİMİ

www.picamimi.com / @picamimi - instagram

Bu yılbaşı için yaşama rengarenk bir iz bırakmanızı sağlayan Picamimileri sevdiklerinize hediye etmenizi öneriyoruz. Kurucusu Zeynep Aktan, almış olduğu eğitimler sebebiyle hem San Francisco’da hem de Basel’de yaşamış. Picamimi ise, önceleri sadece eş dosta çizip hediye ettiği parçaları instagrama koymasıyla ortaya çıkmış. 

Picamimi, anıları yaşatmanın, hayata iz bırakmanın en renkli ve eğlenceli yolu. Seni, sevdiklerin, hayranı olduğun kişi ve değişik karakterleri; eğlenceli, sanatsal, çok severek saklayacağın bir anıya dönüştürüyor. Siparişlerinize hem web sitesi, hem sosyal mecralar üzerinden verebildiğiniz Picamimi’yi hemen keşfe çıkmanızı öneririz!

UNDER LUCKY STARS 

www.underluckystars.com / @underluckystars instagram

Yıldızların, sizin tarafınızdan seçilen bir yerde ve zamandaki benzersiz hizalamasını gösteren, güzel tasarlanmış yıldız haritaları hazırlayan Under Lucky Stars oldukça ilgi çekici. Doğum gününüz, nişanınız, ilk tanışmanız, ilk öpüşmeniz, bebeğinizi doğurduğunuz an ve daha aklınıza gelen milyonlarca özel dakika... Yıldızlar asla iki kere aynı görünmüyor.

Büyük iç tasarım zincirleri tarafından satılan stok afişlerinden bıktınız mı ya da duvarınıza anlamlı ve özel bir şey asmak mı istiyorsunuz? Belki de sevecen ve şık bir hediye mi arıyorsunuz? Buna bayılacağınıza eminiz!

BİR KUTU MUTLULUK

www.birkutumutluluk.com

Bikutumutluluk, her ay farklı konseptte tasarlanan, SÜRPRİZ bir kutu servisidir. Her ay, içeriği sürpriz bir kutu tasarlanır ve her ayın ortasında belirlenen bir günde, satın alınma düzeninde birkaç gün sürecek gönderiler başlar.

Aylık tasarlanan konsept kutular standarttır ve sürpriz içeriği tüm aboneler için aynı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Konsept kutuların içerikleri tamamen sürprizdir ve güzelliğini, heyecanını, enerjisini bu sürpriz konseptinden alır :)

Kullanıcı, sürpriz konsept kutuların yanında ayrıca ‘Kendi Kutunu Yap’ bölümünden, dilediği ürünlerden satın alarak kendi kutusunu da oluşturabilir. Hazırlanan Doğum günü, Yeni iş, Romantik gibi konsept kategorilerinde, dilediği ürün gruplarını bir arada bulabilir ve kendi seçimleriyle oluşturduğu kutusunu sevdiklerine gönderebilir.

PİLATES PAKETİ

Son günlerin en popüler egzersizi Pilates’i sevdiklerinize hediye etme imkanınız olsun istemez miydiniz? Hem sizi ne alacağım derdinden kurtaracak olan bu paketler, hem de sevdiklerinize egzersiz yapma imkanı sağlayıp farklı dünyaların kapılarını aralıyor. Bir çok spor tesisinden satın alabileceğiniz paketleri  önerdiğimiz yerlerden birkaçı ise aşağıdaki şekilde:

Body Fit - http://www.bodyfitturkiye.com

YogaSala - http://yogasala.com

Cihangir Yoga - http://www.cihangiryoga.com

TEMA FİDAN BAĞIŞI

http://www.tema.org.tr

Tema web sitesini ziyaret ederek online bağış seçeneğinden sevdikleriniz adına özel günlerde bağışta bulunabilir, yaşanabilecek bir gelecek için bu topraklara umut yeşerten Tema’ya destek olabilirsiniz. Hem anlamlı bir hediye olması hem de geri dönüşümü çok güzel bir proje olduğu için muhakkak öneriyoruz!

WWF İLE EVLAT EDİNİN!

Hayatınızın en güzel ve keyifli günlerinden biridir yeni yıl akşamı. Her yeni yılın mutluluk, sağlık, aşk ve başarı dolu olmasını dileyerek veririz hediyelerimizi aile bireylerimize, sevgilimize ve arkadaşlarımıza. Bu yılki hediyenizde “umut” da olsun istemez misiniz?

Nesli tehlike altında olan kaplan, panda, kutup ayısı ve deniz kaplumbağası türlerinden birini evlat edinerek, bu muhteşem canlıların yaşaması için “umut” olabilirsiniz. Evlat edinme hediyenizle nesli tehlike altındaki türleri korumak için yürüttüğümüz çalışmalara destek olacak ve hediye ettiğiniz kişi adına düzenlenen sertifika ve türlere özel hediyelerle anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız.