Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

İstanbul'da Yeni Açılan Yerler

İstanbul'da Yeni Açılan Yerler

NEU X COLONIE

Kemankeş caddesi. No: 87/6 KaraköyColonie yenilenmiş yüzüyle,  artık daha dinamik, daha genç, daha rahat “gastro pub” konsepti ile Neu X Colonie Karaköy olarak kapılarını açtı. 1990’larda İngiltere’de başlayan gastro pub akımı, son zamanlarda birbiri ardına açılan mekanlarla birlikte, Türk insanı tarafından da oldukça benimsendi. Lezzetli yemek çeşitlerinin, zengin bira yelpazesi ve diğer içki çeşitlerinin makul fiyatlara satıldığı bu gastro pub konseptini hepimiz çok sevdik.

Girişte Neu X Colonie ’nin Colonie zamanından kalma çok güzel kokteyllerin yapıldığı büyük barı bizi karşılıyor, bara ayrıca geniş bir bira yelpazesi de eklemişler. O kadar çok birbirinden neşeli etiketlere sahip biralar var ki, insan hangisinden başlasam diye şaşırıyor...

Neu X Colonie ’nin iç mekanı daha spor, rahat, duvarlarında grafitilerin olduğu sıcak bir ortam halini almış. Konsept gastro pub olunca bu rahatlık, sıcaklık çok hoşunuza gidiyor. Haftalar önceden kastırıp rezervasyon yapmanıza gerek kalmayan, kapısında bodyguard’ların beklemediği bu mekanlar artık oldukça revaçta. Kasılmak istemeyen, mekanda sıcaklık arıyan ve haftalarca önceden rezervasyon derdine düşmek istemeyenler için birebir biçilmiş kaftan Neu X Colonie.

HALET-İ RUHİYE

Arnavutköy Mahallesi No: 83 Arnavutköy

Haleti Ruhiye Arnavutköy’e son zamanlarda en fazla hareket getiren kokteyl barlarından biri oldu. İstanbul’da tadabileceğiniz en iyi kokteylleri standart bir bar ile neredeyse aynı fiyatlandırma ile sunan Halet-i Ruhiye, iç tasarımıyla da etkiliyor.

Tarihi bir yapısı olan Halet-i Ruhiye, arkadaş gruplarınızla güzel kokteyller için tercih edebileceğiniz, saatler ilerledikçe de dans edip eğlenebileceğiniz, İstanbul’un en samimi ve güzel kokteyl barlarından biri!

Haleti Ruhiye’de bazı günlerde akustik performanslar da sergilenmekte.

HYPNOS HALL

Ayazağa Mahallesi 34396 SarıyerDünyaca ünlü Dj’leri, muhteşem ışık ve ses sistemi ve sabaha kadar sürecek eğlencesiyle oldukça iddialı olan Hypnos Hall, Ayazağa’da kapılarını açtı.

House, techno, dub, disco ve groove tarzlarında dünyanın en iyi DJ’lerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Hypnos Hall’da, şehrin özlenen enerjisi yeniden alevleniyor. İsviçreli yatırım şirketi “Swiss Entertainment Group”un, Ufuk Gündoğdu ile hayata geçirdiği Hypnos Hall, Türkiye’deki eğlence anlayışını değiştirmeyi hedefliyor. Büyüklüğü 1.400 m2 olan mekan, yaklaşık 3 bin kişilik. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri açık olacak Hypnos’da gece 11.00’da başlayan festival tadındaki eğlence sabah 08.00’e dek sürecek. Mekan, diğer günlerde özel etkinliklere ve kutlamalara da ev sahipliği yapacak.

CARBON

Teşvikiye mahallesi Şakayık sokak No :19 Şişli

Kış sezona girilirken Grey’in Alt katında açılan Nişantaşı Carbon da, gecenin ilerleyen saatlerini seven, gizli canlı müzik mekanlardan biri olarak kapılarını açtı.

Jüpiter grubun yeni mekanı Carbon’da yemek yok, ama üst katında buluna Grey keyifli ve şık bir Akdeniz mutfağı mekanı. İsterseniz orada yemek alıp, mekanın gece kulübü öncesi ısıtan müzikleri ile Carbon’a hazırlanabilirsiniz. Stant ve loca düzeni olan Carbon’da şişe açma üzerine bir sistem var. Şişe açmak istemiyorsanız mekanın barında, Emrah Durmaz’ın jüpiter grubu mekanları için hazırladığı kokteyllerden içebilirsiniz.