Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yurt Dışı Oteller

Emelisse Hotel

Emelisse Hotel Kefalonya, Yunanistan

Emelisse Art Hotel, Fiskardo'nun kuzey eteklerinde bulunan muhteşem bir süpürenin kıyısında yer almaktadır.

Leivatho Hotel

Leivatho Hotel Kefalonya, Yunanistan

Ödüllü Leivatho Hotel, Cephalonia adasının güney sahilinde yer almaktadır. Sahilde yer alan bu lüks butik otel, prestijli Avithos ve Ammes plajlarına yakındır.

Q! Hotel Maria Theresia

Q! Hotel Maria Theresia Kitsbühel, Avusturya

Kitzbühel'in merkezindeki Q! Hotel Maria Theresia, Hahnenkammbahn Teleferiği'ne yalnızca birkaç adım mesafededir.

Q! Resort Kitzbühel

Q! Resort Kitzbühel Kitsbühel, Avusturya

Kitzbühel merkezine nehir kenarındaki gezinti yolundan 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Q! Resort Kitzbühel'de restoran, yüzülebilir doğal gölet bulunan bahçe ve spa alanı vardır.

Hotel Kitzhof Mountain Design Resort

Hotel Kitzhof Mountain Design Resort Kitsbühel, Avusturya

Pitoresk dağ manzaralarıyla çevrili bir konuma sahip olan Hotel Kitzhof Mountain Design Resort, Kitzbühel'in merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Tennerhof Gourmet & Spa de Charme Hotel

Tennerhof Gourmet & Spa de Charme Hotel Kitsbühel, Avusturya

5 yıldızlı Tennerhof Gourmet & Spa de Charme Hotel, Kitzbühel'in ve çevredeki dağların panoramik manzaralarını sunmaktadır.

Rockresort

Rockresort Laax, İsviçre

İsmini çevresinin doğal yapısından alan ve Laax bölgesinde bulunan Rocksresort sadece İsvicre’nin önde gelen kış otellerinden

Vigilius Mountain Resort

Vigilius Mountain Resort Lana, İtalya

Doğal ve saf Alp dağlarının havasında, deniz seviyesinden 1,500 metre yükseklikte ve güney Tyrol ‘da bulunan Vigilius Mountain Resort’a sadece teleferikle ulaşılabiliyor.

Four Seasons Ten Trinity Square London

Four Seasons Ten Trinity Square London Londra, İngiltere

Four Seasons'ın yeni Londra otelinin bulunduğu Ten Trinity Meydanı'nın en çarpıcı özelliği, bu kadar önemli olan bir binanın o kadar uzun zamandır nasıl farkedilmediği aslında…

Mandarin Oriental Hyde Park

Mandarin Oriental Hyde Park Hyde Park, Londra, İngiltere

Londra'nın en ünlü beş yıldızlı otellerinden biri olan Mandarin Oriental Hyde Park, şıklığı ve lüksü cazip hale getiriyor.

Claridge's

Claridge's Londra, İngiltere

Londra Mayfair'in merkezinde yer alan Claridge's, zamansız zerafetin simgesi ve dünyanın en iyi 5 yıldızlı lüks otellerinden biri.

Rosewood

Rosewood Rosewood, Londra, İngiltere

Konuklar, Londra'daki lüks oteller arasında eşsiz huzurun keyfini çıkarabileceğiniz küçük bir vahada fakat büyük bir Edward tarzı avluya açılan bir kemer yolu ile Rosewood Londra'ya varırlar.