Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yurt İçi Oteller

İndirimli
Kaya Palazzo Ski & Mountain

Kaya Palazzo Ski & Mountain Kartalkaya, Bolu

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası var Kartalkaya'da… Kaya Palazzo, be Travel'a Özel %10'dan Başlayan İndirimlerle Sizleri Bekliyor.

İndirimli
DorukKaya Ski & Mountain Resort

DorukKaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya, Bolu

Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri ve bugünün en popüleri olan DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında sonsuz bir deneyim sunar

İndirimli
Kaya Uludağ

Kaya Uludağ Uludağ, Bolu

Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ'da ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ kendine özgü odaları ve Lobby'siyle misafirlerini bekliyor.

NG Afyon

NG Afyon Merkez, Afyonkarahisar

NG Afyon Wellness & Convention, 428 oda 9.500 m² SPA merkezi, biri 1271 kişi kapasiteli toplam 12 toplantı salonu ve 220 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanlarıyla bölgenin en büyük tesisi olma özelliği ile konumlandırılmıştır.

İkbal Thermal Hotel & Spa

İkbal Thermal Hotel & Spa Afyonkarahisar

İkbal Thermal Hotel & SPA; termal, kültür, iş, spor ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı Afyonkarahisar'a gezintiye davet ediyor.

Melanippe Relaxing Hotel

Melanippe Relaxing Hotel Karaöz Köyü - Kumluca, Antalya

Sizi dünyanın ilk 10'daki en önemli yürüyüş yolu olan LİKYA YOLU’nun en önemli yerleşim bölgesinde; bu uygarlığın kalıntılarını, doğasını, coğrafyasını hissedeceğiniz ve kendinizi baştan aşağı yeniliyeceğiniz Melanippe Relaxing Hotel’e davet ediyoruz

Ramada Resort Kazdağları Resort & Spa

Ramada Resort Kazdağları Resort & Spa Kazdağları, Balıkesir

2018 yazına kadar yarım pansiyon hizmet veren otel , Çanakkale – İzmir ana yoluna 1,5 km mesafededir ve  Kazdağlarının eteklerindedir.

Abant Palace

Abant Palace Abant, Bolu

Abant Palace Otelinde modern imkanlar ve ince bir zevk ile döşenmiş odalar standart oda, 2 engelli odası, 8 connection room, 2 balayı suiti, 26 suit ve 1 kral dairesi olmak üzere 165 odası ile hizmet vermekte

Abant Köşk Oteli

Abant Köşk Oteli Abant, Bolu

En modern mimari teknikler ve standartlar kullanılarak,dekorasyon ve verilen hizmet kalitesi, en üst seviyede tutularak, misafirlerin beğenisine sunulmuş olan exclusive bir boutique otel...

Bof Uludağ

Bof Uludağ Uludağ, Bolu

Dünya nın en büyük ALKOLSÜZ KAYAK OTELİ BOF HOTEL ULUDAĞ ile 5 yıldızlı kayak ve tatil keyfi … 

Büyük Abant Hotel

Büyük Abant Hotel Göl Mevki, Bolu

Deniz seviyesinden 1327 m yükseklikte, volkanik patlamalar sonucu oluşmuş, etrafı dağlarla ve çam ormanlarıyla çevrili bir krater gölü ve hemen kıyısında beş yıldızlı konforuyla, Türk misafirperverliğini gerçek anlamda hizmete dönüştürmüş bir otel.

Taksim International Abant Palace Oteli

Taksim International Abant Palace Oteli Abant, Bolu

Doğanın tam ortasında eşsiz bir manzaraya sahip olan tesisin ferah ve şık odalarında kalarak bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atın.