Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yurt İçi Oteller

İndirimli
Kaya Palazzo Ski & Mountain

Kaya Palazzo Ski & Mountain Kartalkaya, Bolu

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası var Kartalkaya'da… Kaya Palazzo, be Travel'a Özel %20'den Başlayan İndirimlerle Sizleri Bekliyor.

İndirimli
DorukKaya Ski & Mountain Resort

DorukKaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya, Bolu

Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri ve bugünün en popüleri olan DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında sonsuz bir deneyim sunar

İndirimli
Kaya Uludağ

Kaya Uludağ Uludağ, Bolu

Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ'da ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ kendine özgü odaları ve Lobby'siyle misafirlerini bekliyor.

Ramada Resort Kazdağları Resort & Spa

Ramada Resort Kazdağları Resort & Spa Kazdağları, Balıkesir

2018 yazına kadar yarım pansiyon hizmet veren otel , Çanakkale – İzmir ana yoluna 1,5 km mesafededir ve  Kazdağlarının eteklerindedir.

Abant Palace

Abant Palace Abant, Bolu

Abant Palace Otelinde modern imkanlar ve ince bir zevk ile döşenmiş odalar standart oda, 2 engelli odası, 8 connection room, 2 balayı suiti, 26 suit ve 1 kral dairesi olmak üzere 165 odası ile hizmet vermekte

Abant Köşk Oteli

Abant Köşk Oteli Abant, Bolu

En modern mimari teknikler ve standartlar kullanılarak,dekorasyon ve verilen hizmet kalitesi, en üst seviyede tutularak, misafirlerin beğenisine sunulmuş olan exclusive bir boutique otel...

Bof Uludağ

Bof Uludağ Uludağ, Bolu

Dünya nın en büyük ALKOLSÜZ KAYAK OTELİ BOF HOTEL ULUDAĞ ile 5 yıldızlı kayak ve tatil keyfi … 

Ida Blue Otel

Ida Blue Otel Adatepe, Çanakkale

Ekolojik ve tarihi dokusu ile Kaz Dağları’nın en özel noktası olan Adatepe Köyü Ida Blue‘ya ev sahipliği yapıyor. Adatepe’nin tarihin izlerini ve doğanın nimetlerini bir araya getiren davetkar yapısı Ida Blue için bir referans noktası.

Hotel Caeli Eceabat

Hotel Caeli Eceabat Eceabat, Çanakkale

Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde, eşsiz Fransız üzüm bağlarıyla çevrili konumunda misafirlerine huzurlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Sway Hotel Palandöken

Sway Hotel Palandöken Palandöken, Erzurum

Doğu ile Batı... Modern ile Geleneksel... Yerel ile Küresel... Sway, ilham aldığı bu değerleri birleştirerek, ulaşılabilir lüks ve kalite ekseninde, Türkiye’nin en güvenilir, modern ve aile dostu şehir ve kayak otelidir.

Wineport Lodge Ağva

Wineport Lodge Ağva Şile, İstanbul

Türkiye’nin her yöresinden getirilen Doğal Taşlar ile inşaa edilmiş özgün mimarisi, Şile Feneri’nin replikası, Göksu Irmağı'na 60 metre kıyısı, 350 m2 iskelesi ile Wineport Lodge Ağva, sizleri alışılmışın dışında bir ortama davet ediyor.

İstanbul Hotel Suadiye

İstanbul Hotel Suadiye Kadıköy, İstanbul

Suadiye sahil ve Bağdat Caddesi'nin kesişiminde yer alan İstanbul Otel Suadiye, Anadolu Yakası'nın merkezinde olmanın avantajlarını huzurlu bir ortamla buluşturuyor. Otel'e girdiğiniz an her şeyin arkanızda kaldığı bir dünyaya adım atacaksınız.