Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Sonbahar Otelleri

Ramada Resort Kazdağları Resort & Spa

Ramada Resort Kazdağları Resort & Spa Kazdağları, Balıkesir

2018 yazına kadar yarım pansiyon hizmet veren otel , Çanakkale – İzmir ana yoluna 1,5 km mesafededir ve  Kazdağlarının eteklerindedir.

Abant Palace

Abant Palace Abant, Bolu

Abant Palace Otelinde modern imkanlar ve ince bir zevk ile döşenmiş odalar standart oda, 2 engelli odası, 8 connection room, 2 balayı suiti, 26 suit ve 1 kral dairesi olmak üzere 165 odası ile hizmet vermekte

Abant Köşk Oteli

Abant Köşk Oteli Abant, Bolu

En modern mimari teknikler ve standartlar kullanılarak,dekorasyon ve verilen hizmet kalitesi, en üst seviyede tutularak, misafirlerin beğenisine sunulmuş olan exclusive bir boutique otel...

Ida Blue Otel

Ida Blue Otel Adatepe, Çanakkale

Ekolojik ve tarihi dokusu ile Kaz Dağları’nın en özel noktası olan Adatepe Köyü Ida Blue‘ya ev sahipliği yapıyor. Adatepe’nin tarihin izlerini ve doğanın nimetlerini bir araya getiren davetkar yapısı Ida Blue için bir referans noktası.

Hotel Caeli Eceabat

Hotel Caeli Eceabat Eceabat, Çanakkale

Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde, eşsiz Fransız üzüm bağlarıyla çevrili konumunda misafirlerine huzurlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Wineport Lodge Ağva

Wineport Lodge Ağva Şile, İstanbul

Türkiye’nin her yöresinden getirilen Doğal Taşlar ile inşaa edilmiş özgün mimarisi, Şile Feneri’nin replikası, Göksu Irmağı'na 60 metre kıyısı, 350 m2 iskelesi ile Wineport Lodge Ağva, sizleri alışılmışın dışında bir ortama davet ediyor.

Splendid Palas Büyükada

Splendid Palas Büyükada Adalar, İstanbul

Splendid Palas Büyükada; yüzyılı aşan bir rüya, zamanı durduran özel bir mekan. İster özel davet, ister iş toplantılarınız ve diğer tüm organizasyonlarınızda Splendid’in salonlarında kusursuz, yaratıcı bir hizmet anlayışı ile yönetilir.

Six Senses Kocataş Mansions

Six Senses Kocataş Mansions İstanbul

Kasım 2019'da hizmet vermeye başlayan Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, İstanbul’un tarihi dokusunu modern çizgilerle birleştiriyor.

2 Rooms Hotel

2 Rooms Hotel Urla, İzmir

Dinginliğin içinde konforu bulacağınız bu iki odada, dikkatinizi dağıtacak tek şey doğanın kendisi olacak. Bu doğada uyanabilmeniz için sizleri Türkiye’nin en küçük oteli olan 2ROOMS Hotel’e davet ediyoruz.

Greenpark Kartepe

Greenpark Kartepe Kartepe, Kocaeli

Muhteşem Samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, The Green Park Kartepe Resort & SPA, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece 1 saat mesafededir.

Viento Hotel Alaçatı

Viento Hotel Alaçatı Bodrum, Muğla

Huzuru yakalamak isteyen gezginlerin eşsiz sığınağı, mavi ve beyazın huzur verici sakinliğinde doğayla iç içe verilecek bir molanın yegane adresi: Viento Hotel Alaçatı, misafirlerine huzur ve dinginliğin yanı sıra kalite ve konfor sunmayı amaçlıyor.

The Marmara Bodrum

The Marmara Bodrum Bodrum, Muğla

Bodrum’un bembeyaz evlerini, kalesini ve masmavi denizini gören manzarasıyla sizin için yaratılmış butik bir dünya. Balkon ya da terasınızda ayaklarınızı uzatarak, bir yandan martıların seslerini dinlerken en sevdiğiniz kitabınızı okuyabilirsiniz.