Gidiyor musunuz? :(

To be Travel, her daim sizlere en güzel deneyimleri, en ayrıcalıklı şekilde yaşatmaya devam edecek. Bizden haberler almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Yurt İçi Oteller

Karinna Hotel Uludağ

Karinna Hotel Uludağ Kirazlı, Bursa

Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Uludağ’ın zirvesinde yer alan Karinna Hotel Convention Center & SPA seçkin mimarisi ve üstün hizmet anlayışıyla Uludağ keyfini 4 mevsim yaşatıyor.

Grand Yazıcı Uludağ

Grand Yazıcı Uludağ Kirazlı, Bursa

Uludağ 1. Bölge mevkiinde yer alan Grand Yazıcı Uludağ, kayak tatilinizi sıcacık bir kış masalına döndürmek için gerekli olan tüm olanaklara sahip.

Ağaoğlu My Mountain Hotel

Ağaoğlu My Mountain Hotel Uludağ Oteller Bölgesi, Bursa

Uludağ 2. Bölge’de hizmet veren Agaoglu My Mountain Uludag bazı akşamlar canlı müzik etkinliği ile misafirlerine eğlence sunan Agaoglu My Mountain Uludag, çocuklu aileler için de güzel hizmetler sunuyor.

Kaya Uludağ

Kaya Uludağ Kirazlı, Bursa

Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ kendine özgü odaları ve Lobby'siyle misafirlerini bekliyor.

Hotel Gönlüferah

Hotel Gönlüferah Osmangazi, Bursa

1890 yılından beri nesilden nesile aktarılan bir miras niteliği taşımakta olan Gönlüferah Hotel üstün hizmet kalitesi,78 oda ve 156 yatak kapasitesiyle şehrin en seçkin termal otelidir.

Mercure Bursa The Plaza Thermal & Spa Hotel

Mercure Bursa The Plaza Thermal & Spa Hotel Bursa

Mercure Bursa The Plaza Hotel, size alabildiğine geniş bir Bursa manzarasına sahip konforlu bir mekan sunmayı amaçlıyor.

Marigold Thermal & SPA Hotel

Marigold Thermal & SPA Hotel Osmangazi, Bursa

Bursa’nın ilk termal spa oteli olan Marigold Thermal & SPA Hotel, kendisini diğer tesislerden ayıran özelliği termal terapi geleneğinden, konumunu şehrin kalbinden, adını Uludağ eteklerindeki Kadife çiçeklerinden alıyor.

Ida Blue Otel

Ida Blue Otel Adatepe, Çanakkale

Ekolojik ve tarihi dokusu ile Kaz Dağları’nın en özel noktası olan Adatepe Köyü Ida Blue‘ya ev sahipliği yapıyor. Adatepe’nin tarihin izlerini ve doğanın nimetlerini bir araya getiren davetkar yapısı Ida Blue için bir referans noktası.

Hotel Caeli Eceabat

Hotel Caeli Eceabat Eceabat, Çanakkale

Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde, eşsiz Fransız üzüm bağlarıyla çevrili konumunda misafirlerine huzurlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Sway Hotel Palandöken

Sway Hotel Palandöken Palandöken, Erzurum

Doğu ile Batı... Modern ile Geleneksel... Yerel ile Küresel... Sway, ilham aldığı bu değerleri birleştirerek, ulaşılabilir lüks ve kalite ekseninde, Türkiye’nin en güvenilir, modern ve aile dostu şehir ve kayak otelidir.

Polat Erzurum Resort Hotel

Polat Erzurum Resort Hotel Palandöken, Erzurum

223 odalı tesis, 500 m² alan üzerine kurulu olan Türkiye’nin en modern kayak odasına sahiptir.

Six Senses Kocataş Mansions

Six Senses Kocataş Mansions İstanbul

Kasım 2019'da hizmet vermeye başlayan Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, İstanbul’un tarihi dokusunu modern çizgilerle birleştiriyor.